chalupa 245 - Strmilov - Silvestr 2017

Chalupa Strmilov - dvůr Chalupa Strmilov - dvůr Chalupa Strmilov Chalupa Strmilov - dvůr
Chalupa Strmilov - dvůr pohled do dvora chodba jídelna

...více fotek na e-chalupy.cz

Chalupa Strmilov 245 se nachází v klidné části obce Strmilov 100m od Hamerského potoka. Obec Strmilov nedaleko navazuje na Českou Kanadu a Javořickou vrchovinu. Pro milovníky přírody a aktivní sportovce místo, kam se budete rádi vracet za každého ročního období.

Chalupa stojí samostatně s uzavřeným obezděným dvorem, kde je možno zaparkovat vaše auto. Uzavřený dvůr vám poskytne dostatečné soukromí a bezpečí pro vaše děti nebo domácí mazlíčky. Ve dvoře je venkovní prostorná pergola, která navazuje na část chalupy, kde dříve byla stáj. Dnes slouží jako krytá společenská místnost a zároveň prostor na úschovu věcí na volný čas a sport. Obytná část má cca 85 m2 se třemi ložnicemi, samostatným WC, kotelnou - plyn. kotel, úklidovou místností, vstupní chodbou s vyhřívanou podlahou, prostornou koupelnou s dvěma umyvadly, vanou, sprchovým koutem a pračkou. Dále z chodby je vstup do obývací místnosti, kde je zároveň jídelna a kuchyně vybavená veškerým nádobím. Nad chalupou se nachází ještě malá oplocená zahrádka. Chalupa je po kompletní nákladné rekonstrukci, která proběhla v roce 2016.Vnitřní vybavení je všechno nové.

Cena Silvestru 2017: 15000

Upřesňující podmínky: Příplatek za pobyt v době silvestra.

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 7 osob. Chalupa nabízí k ubytování 4 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Strmilov pro rok 2017 na chatách a chalupách pro oblast Jižní Čechy.+ přidat tip na Silvestra

Může se hodit:

skiMapa.cz - skiareály, sjezdovky
jarní prázdniny 2017 - ubytování, lyžování
Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZ + Silvestr v ČR
= Silvestr 2017


Příští rok nás najdete na Silvestr 2018 :-)

facebook