Chaloupka nad Českým rájem - Skuhrov - Silvestr 2017

PŘIJĎTE POBEJT, bude se Vám u nás líbit. Na chaloupce je pěkně v zimě i v létě I v zimě jsou krásné dny.. Hlavní vchod
Někdy přijde i čert s Mikulášem, záleží jen na Vaší fantazii I malé děti tu mají bezpečný prostor Malé děti se "vyblbnou" v nejbližším okolí A co si na chaloupce udělat romantické Vánoce?

...více fotek na e-chalupy.cz

Nabízíme pronájem až luxusní rodinné chalupy na rozhraní Českého ráje, Krkonoš a Jizerských hor, v oblasti Maloskalska, ve výrazně kopcovitém terénu. Nevšední podkrkonošská chalupa z předminulého století, 8 km od Jablonce nad Nisou, vstupní brána do tří výše zmíněných oblastí, s dobovým nábytkem a atmosférou starých klidných časů, vyhovující i velmi náročné klientele. Standardní pobyt je pro 10 lidí, pro krátkodobé pobyty je možné se dohodnout i na vyšší obsazenosti /pohodlně až do 16/, každá další osoba vč. dětí nad standardní počet - 130 Kč/noc. Klienti z okolí si mohou na rodinnou oslavu pronajmout pouze přízemí!! Přes léto k dispozici i osvěžovací bazén, v zimním období několik sjezdovek do 10 km. Přijďte pobejt a uvidíte, že se Vám u nás bude líbit. Nadmořská výška cca 600 m, nádherné okolí, překrásná pohledová místa, téměř panenská příroda, dobří lidé. Prostor pro kola a lyže, po dohodě v objektu možnost i WIFI připojení, KOUŘENÍ POUZE MIMO OBJEKT!, domácí zvíře NE, postýlka pro miminka po dohodě k dispozici, venkovní posezení. Po dobu hlavních prázdnin a na Silvestra pronajímáme pouze celou chalupu /do 12 osob/ na minimálně týden. Pronajímáme jen jednomu klientovi, který je zodpovědný za celou chalupu, nutno dodržovat Pokyny při pronájmu. Při hrubém porušení Pokynů, což doufáme, se nikdy nestane, možnost ukončení pobytu majitelem bez náhrady. Hosté při pronájmu celé chalupy ji odevzdávají v takovém stavu, jak ji převzali, to znamená NAPROSTO ČISTOU. Úklid si každý zajišťuje sám. Pokud hledáte klid, pohodu, krásu a pěkné prostředí, budete určitě spokojeni. V období vánočních svátků si můžete domluvit vánoční výzdobu /zdarma/. Mrkněte též na [www. nadrajem. cz], sekce Služby, odkaz Vybavení a na Fotogalerii. Při pronájmu samostatných pokojíků samozřejmě veškeré společné prostory včetně venkovního posezení k plné dispozici. Děkujeme za zájem, a věříme, že budeme všichni spokojeni.

Cena Silvestru 2017: 16800

Upřesňující podmínky: cena za silvestrovský týden

Maximální kapacita chalupy pro silvestrovský pobyt je 16 osob. Chalupa nabízí k ubytování 4 ložnice.

Zobrazit detail objektu na e-chalupy.cz

Kam dál?

Prohlížíte si nabídku silvestrovských pobytů v obci Skuhrov pro rok 2017 na chatách a chalupách pro oblast Český ráj.+ přidat tip na Silvestra

Může se hodit:

skiMapa.cz - skiareály, sjezdovky
jarní prázdniny 2017 - ubytování, lyžování
Kontakt / provozovatel
Vložit nabídku na Silvestra
Silvestrovské pobyty
SuperSilvestr CZ + Silvestr v ČR
= Silvestr 2017


Příští rok nás najdete na Silvestr 2018 :-)

facebook